(ВИДЕО) Топ 10 : Најдобри голови од корнер

Да погледнеме дали голот на Шаќири од корнер против Англија се наоѓа во Топ 10 Најдобрите голови постигнати од корнер.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*