Се откажа од велосипедизмот, за да може да ги израдува љубителите на разголените фотки

Атрактивната словачка велосипедистка Луција Јаворчекова со својата одлука да и стави крај на кариерата ги разочара љубителите на овој спорт.

Но, нејзината одлука наместо со велосипедизам да почне да гради манекенска кариера ги израдува припадниците на посилниот пол, кои со нетрпение ги очекуваат нејзините нови разголеми фотографии.

Убавицата има преку милион следбеници на социјалната мрежа „Инстаграм” и е една од најпопуларните спористки во Словачка и тоа не поради квалитетот, туку поради својот голем сексапил.

Освен со манекенство словачката убавица во иднина ќе работи и како Ди-џеј во ноќните клубови во главниот град на Словачка, Братислава.

Погледнете го нашиот избор на фотографии од оваа неодолива словачка манекенка и уверете се зошто нејзините Инстаграм фанови со нетрпение ја очекуваат секоја нејзина објава.

☯️

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

👧🏻

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Tell me 👄

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*