Спасовски: Македонија заслужува да стане дел од ЕУ- со Бугарија имаме одлични односи

Видео интервју на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски за бугарската новинска агенција БГНЕС.

 

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*