ТОП нокаути на Мајк Тајсон

Мајк Тајсон објави дека влегува во бизнисот со канабис, но да се потсетиме каков „ѕвер“ беше во рингот.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*