ТОП 10 голови на Дидиер Дрогба

Ви недостасува неговите потези на теренот, начинот на кој што прославуваше и неговата љубов кон фудбалот која ја изразуваше на секој натпревар?

ОВА СЕ ТОП 10 голови на Дидер Дрогба!

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*