Утрински здрав пијалок од Нутрибулет

Сите состојки ги ставив во Нутрибулет, кратко соединив, додадов вода по потреба и уживав во овој здрав напиток.Состојки
  1. 1/2 банана, или една помала
  2. 1 рака замрзнати боровинки
  3. 1 портокал
  4. вода по потреба

    Извор: Мои рецепти

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*