ВИДЕО: Гавазова покажа како се „меша“ и разбуди многу машки фантазии
Поранешниот македонски кошаркарски селектор Марјан Србиновски повреден во сообраќајна несреќа
Бремената сопруга на Дарко Лазиќ го остави пејачот – причината ги збуни сите
Изеде радиоактивно јаболко од Чернобил, а потоа го стаписа светот – ВИДЕО кое ќе ве промени
Двајца тетовци изигравале макро на 15-годишно девојче: ОЈО донесе одлука за нив
Љубов на плажа: Две змии водат страстен љубовен танц (ВИДЕО)
Спасовски и Манчевски потпретседатели, но дали ќе останат и министри – Локвенец добива голема позиција
Мајката на Пино објави разговор од осомничената Ангела и нејзиниот син Пино
Вонредна временска најава за попладнево – Во овие места се очекува грмежи и засилен ветер
Мицкоски: Мој личен став е дека 120 изборни единици е интересно решение
Богојески: Да престанат политичарите од минатото да ни ја сечат гранката на заедничката иднина на Бугарија и Македонија

Избор

(ВИДЕО) Бочварски: Започна процесот на професионализација на админстрацијата што ВМРО-ДПМНЕ ја партизираше

https://www.youtube.com/watch?v=veRkvFYZSH4 „ВМРО-ДПМНЕ 11 години ги злоупотребуваше институциите и ја партизираше државата со што од Македонија направи заробена држава. За само...

Прочитај повеќе

Реформаторите на ВМРО-ДПМНЕ: „Освежувањето“ на партијата е големо разочарување за нас

ентралниот комитет на ВМРО ДПМНЕ заврши без најава за суштински реформи во партијата, реагира реформаторот Александар Михајлоски на промената на...

Прочитај повеќе
Страна 65 од 74 1 64 65 66 74
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.