Се огласи и штабот на Пендаровски: Лупевска да се извини бидејќи не ја кажа вистината
Мицкоски: Љубчо Георгиевски е добредојден, ги очекуваме сите добронамерници да бидат со нас против штетните политики на оваа власт
Утре пред изгрејсонце се фарбаат црвени јајца: Зошто токму црвена боја?
Мицкоски: Економијата тоне, граѓаните осиромашуваат
Телма потврди: Од штабот на СДСМ не известија дека поради обврски Пендаровски нема да може да дојде на дебатата
Хуманоста на дело, а не на збор: Денеска наместо три, испијте 2 кафиња, донирајте за 23. годишниот Мартин повторно да застане на нозе
Тинејџерка направила колачи од пепелта на својата баба, потоа направила нешто што ќе ве шокира
Арсовски: Заев ја губи поддршката, Пендаровски ќе биде поразен и затоа ги фаќа паника
Груевски е отсутен: Генералната секретарка Иванова предизвика смеа во Собранието
Костадинов: На 5 мај граѓаните ќе изберат вистински претседател кој ќе води напред кон ЕУ и НАТО
Мухамед Зекири: Во Македонија ќе има ЖИВОТ, нема да има војна!

Краток спој

Страна 8 од 8 1 7 8
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.