Легендарен ВИЦ на Тони Михајловски кој ќе ви го разубави денот – Рамче се враќа дома од војска (Видео)
Jа засени и невестата – Лила мешаше со длабокото деколте на свадба ФОТО
Љубовта на Шаулиќ кон Македонија: Секое доаѓање долу е како враќање дома
Апасиев: Ако нема указ-нема ни закон, Иванов има право на „џебно вето“
Бранко Црвенковски: Моето име, името на мојата земја е и ќе биде Република Македонија (ВИДЕО)
Премиерот Заев се огласи по средбата со 8 пратеници кои беа исклучени од ВМРО-ДПМНЕ: Имаме решенија
ВМРО-ДПМНЕ со 43 приговори за иборите, по еден од ТМРО, АнА и Левица
Вистинска драма: Камен влетал во автобусот и го удрил шоферот во глава, патниците во шок (Видео)
Карлеуша со уцена за Душко: Ако се разведеш, ќе ти го уништам животот
Велики Четврток во нашата историја
Се огласи и штабот на Пендаровски: Лупевска да се извини бидејќи не ја кажа вистината

Занимливости

Македонскиот „Кристијано Роналдо“: Не можам да кренам глава од македонските девојки (Видео)

Гафовите на македонските телевизии се секојдневие, па така многу често по социјалните мрежи можеме да затекнеме исечок од некоја теренска...

Прочитај повеќе

Најголемата поддршка на Чолиќ го следи веќе 18 години: Како сега изгледа сопругата на популарниот Чола (Фото)

Најголемата музичка звезда на балканот, Здравко Чолиќ со својата сопруга Александра е во брак од 2001 година, но и покрај...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 28 1 2 28
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.