Ако оставате шише со вода во автомобил може да си го пеплосате автомобилот
Саше Ивановски: Вечерва пред Манда пред моето малолетно дете бев нападнат од уредникот на Канал 5 Гоце Михајловски
Дневен хороскоп: Овој знак денеска ќе биде пред голема одлука
Се скандираше: Шкоро претседник, а тој ја запеа „Суде ми“ (Видео)
Шкендија повторно се резили: Прими 2 гола за 4 минути – и е пред елиминација од Европа
Колев до Шекеринска:  До кога Македонија која себеси се определи за Евро-атлатски орентирана земја ќе се грижи за остатоците од своето комунистичко минато?
Љупчо Златев утре во полиција – позната и причината
Што напиша Георгиевски за албанското прашање пред 14. години?
Трамп изненади младоженци: Им упадна на свадба, па сите почнаа да извикуваат: USA, USA (Видео)
Британија одбра “eco-friendly” националист за премиер
A1он од извори во истрагата открива: Изгубениот телефон на Катица Јанева пронајден кај девојката на нејзиниот син

Некатегоризирани

Димитровски: Однесувањето на Талат Џафери е класичен пример за однесување во заробена држава

Новинарот Предраг Димитровски во своето гостување во отвореното студио на телевизија Алфа, истакна дека однесувањето на спикерот на Собранието, Талат...

Прочитај повеќе

Готвач ја предвидел својата трагична судбина: Ако не се случи чудо многу луѓе ќе изгорат (видео)

Готвачот Панајотис Кокинидис е една од жртвите на стравичните пожари кои ја погодија Грција, а неколку часови пред смртта се...

Прочитај повеќе

Се ближи полноќ и утрешниот голем празник: Жените кои сакаат да родат да му се помолат на овој светец

Православните христијани утре го слават празникот Св. Архангел Гаврил, именден празнуваат: Гаврил, Габриела и др. Како што пишува МИА, Гаврил...

Прочитај повеќе
Страна 233 од 288 1 232 233 234 288
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.