Инфомакс: Борисов е човекот кој во Брисел побарал итна истрага за рекетот вршен врз Орце Камчев
Не се сите градоначалници и кандидати за нов мандат сиромашни
Ахмети: Ако биде успешен референдумот, ќе се донесе и законот за јазици
Кабранов за А1он ја откри причината поради која ја напушта телевизијата на Боки
Ќе биде ли македонската јавност сведок на уште еден спектакуларен ТВ дуел меѓу двајца македонски политичари? (ВИДЕО)
МИЦКОСКИ: ОВАА НЕСПОСОБНА ВЛАДА НЕ ГИ ИСПОЛНИ КРИТЕРИУМИТЕ НА ЕУ
Ќе ве изненади сите: Трибуна откри која соседна земја му помогнала на Орце Камчев – нема да верувате
(ФОТО) Фановите крајно загрижени, Јелена Карелуша болна легна во кревет
Порталот „Лидер“ со најава: Во 14:30 ќе откриеме кој се бил во тефтерот на Боки и кој колку платил
Доцна во ноќта: Првоосомничениот доби 30 дневен притвор
Колев: Ако нема брзи избори ќе се соочиме со нова парламентарна криза, која ќе не врати назад во нашиот пат кон ЕУ и НАТО
Димитров: Уште во неделата попладне се обидов да го добијам Дачиќ, но не ми одговори на повикот

Ќерката на Раде Шербеџија ги згрози сите: Овие фотографии воопшто нема да ви се допаднат!

Раде Шербеџија во неколку наврати истакна дека “живее за своите деца” и е горд на нив, а актерот и пејач има четири ќерки: Луција, Нина, Вања и Милица Алма како и еден син, Данило.

Најмладата ќерка на легендарниот актер – Милица Мими Шербеџија (20), е вљубеник во музиката, а честопати таа со својот татко има заеднички изведби на неговите концерти.

Милица е млада дама со специфична убавина и енергија, која ужива да создава музика и истата да ја изведува, а еден поглед на нејзиниот профил на Инстаграм ќе ви покаже дека таа дефинитивно не е обична 20-годишна девојка.

Таа неодамна одлучи да се одмори и да ги мине летните денови на турнеја по хрватското крајбрежје, па ги сподели убавите и невообичаени моменти со нејзините пријатели на Инстаграм.

Меѓу останатото, ќерката на Раде ја откри нејзината необична навика – да не ги бричи влакната под пазувите, а како доказ ја постирала и фотографијата во костим за капење која тоа јасно го покажува.

ФОТО

Глетка која некои ја поздравија со воодушевување, додека повеќето пак, нејзината „шума под пазуви“ ги доведе до згрозување. А Вас?

ФОТО

 

Извор: ВИСТИНА.МК

Поврзани Објави

  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.