Неколку дена пред да замине на оној свет горе: Последниот разговор на Влатко Илиевски за „1ТВ“ (ВИДЕО)

Точно една недела, пред веста која ја потресе цела Македонија, пејачот Влатко Илиевски зборуваше за последен пат пред камерата на 1ТВ.

Имено, изминатиот вторник (03.07.2018) во кафулето „Фор“, Илиевски дојде според договореното време. Расположен за малку дружба со новинарската екипа одлучи да се сними рубриката „Погоди ја песната“.

Последните реакции, насмеани очи, позитивна енергија и смиреност снимени пред камера.

Разговорот што го емитувавме во минутите на „Шоу биз“, може да го погледнете во видеото подолу:

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*