Српската премиерка Ана Брнабиќ јавно ја покажа својата девојка Милица (ФОТО)

Српската премиерка Ана Брнабиќ, вчеравечер, заедно со својата девојка Милица, се појави на отворањето на официјално најдобриот фестивал во Европа- „Егзит“Настапот  на музичката ѕвезда „ЛП“ посебно ја израдува, објави српското издание на „Блиц“.

Инаку, ова не е првпат Ана, заедно со Милица, да се појави на јавни настани.

Двете го привлекоа вниманието на публиката и медиумите на годинешниот ФЕСТ. 

Како двата дами си поминаа на концертот, погледнете во галеријата.

Извор: Вистина.мк

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*