fbpx
9 C
Skopje

3. најперверзни хороскопски знаци

АКТУЕЛНО

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Спасовски: Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај

Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај. Денеска остварив средба со претседателот на Републичкиот совет за...

Борисов: Со вакво темпо на вakцинирање од 1 март во Бугарија че се отворат рестораните и салите

Во Бугарија досега се вакцинирани речиси 150. 000 граѓани, за само еден ден вчера се имунизирани над 17.000 лица, а повеќе од 200.000 пациенти...

Според извори од ВМРО: Мијалков бил во соседна земја, но се вратил назад

Сашо Мијалков, екс директорот на УБК и понатаму е актуелна тема. Поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, сепак, побегнал од земјата и стигнал до Белград,...

Во чија потсвест беснеат силни страсти, мрсни фантазии и стремеж кон нестандартното во сексот?

Погледнете кои се ТОП 3 хороскопски знака според изразеноста на нивната перверзија?

Лав

Да, токму овој знак, го претставува благородништвото и покажува респект, каде и да оди, а е вистински пожар во кревет. Сексот со Лав обично е долгометражен порно филм. Кај мажите така е уште од самиот почеток, но за дамите треба да се напомене дека не се расоблекуваат туку-така пред секој. Многу сакаат да играат игри со улоги (често на господар и потчинет), но ги привлекуваат и лисиците и кожната долна облека. А повеќето од нив преферираат во собата да има огледала.

Шкорпија

Дека среброто се дава токму на овој знак можеби не ве зачудува. Дури и во навидум студените Шкорпии се крие толку валкана потсвест од која косата ќе ви се наежи. Секс играчки, нестандардни пози и особено нестандардни места, се најпретпочитаните авантури. Страста е основата во суштината на Шкорпиите и каде да го достигнат максимумот, ако не во луди секс игри!

Близнаци

Доколку веднаш се сетите на партнер со овој знак, а кој не покажал квалитети на перверзник, бидете сигурни дека вие не сте го предизвикале … И најверојатно ве изневерувал/а. Овој знак не само што обожава секс, туку не може без него. Од друга страна, знаеме дека токму Близнаците најбрзо се досадуваат од сè. Каква е одлуката – секс експерименти, тројки, групен секс, анален секс и сè за кое можете да се сетите. Тие имаат секс во автомобилот, и во тоалетот на локалот, и на задниот ред во кино, и во канцеларијата, и на скалите … Бидете сигурни дека само со Близнак можете да доживеете секс авантура која никогаш не се заборава.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Спасовски: Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај

Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај. Денеска остварив средба со претседателот на Републичкиот совет за...

Tвитер koментар: Кога ќе му кренеш на Мишко на фиксен, првото прашање му е дома си?

Вчера во медиумите одекна веста дека поранешниот прв човек на УБК, Сашо Мијалков, по кого беше распишана меѓународна потерница, сам се појави во Обвинителството...

Борисов: Со вакво темпо на вakцинирање од 1 март во Бугарија че се отворат рестораните и салите

Во Бугарија досега се вакцинирани речиси 150. 000 граѓани, за само еден ден вчера се имунизирани над 17.000 лица, а повеќе од 200.000 пациенти...

Според извори од ВМРО: Мијалков бил во соседна земја, но се вратил назад

Сашо Мијалков, екс директорот на УБК и понатаму е актуелна тема. Поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, сепак, побегнал од земјата и стигнал до Белград,...
- Advertisement -