fbpx
2.4 C
Skopje

3. најперверзни хороскопски знаци

АКТУЕЛНО

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски се огласи за интервјуто на Заев:Заев решава два-три крупни проблеми од државен аспект

Љубчо Георгивески, лидер на ВМРО Народна партија, е на став дека сите работи што ги кажал премиерот Зоран Заев во интервјуто за БГНЕС се...

Николов: 100 штипски куќи во населбата Света Недела за социјално загрозените семејства

Штип се грижи и ќе се грижи за секој еден свој жител. Солидарноста, хуманоста и посветеноста се нашиот столб и во тој дух ќе...

Европски претставници: Заев ја носи Македонија во ЕУ, таму каде што припаѓа

По повод наградата за човекови права за 2020 година што фондацијата „Фридрих Еберт“ му ја додели на претседателот на СДСМ Зоран Заев, со видео...

Во чија потсвест беснеат силни страсти, мрсни фантазии и стремеж кон нестандартното во сексот?

Погледнете кои се ТОП 3 хороскопски знака според изразеноста на нивната перверзија?

Лав

Да, токму овој знак, го претставува благородништвото и покажува респект, каде и да оди, а е вистински пожар во кревет. Сексот со Лав обично е долгометражен порно филм. Кај мажите така е уште од самиот почеток, но за дамите треба да се напомене дека не се расоблекуваат туку-така пред секој. Многу сакаат да играат игри со улоги (често на господар и потчинет), но ги привлекуваат и лисиците и кожната долна облека. А повеќето од нив преферираат во собата да има огледала.

Шкорпија

Дека среброто се дава токму на овој знак можеби не ве зачудува. Дури и во навидум студените Шкорпии се крие толку валкана потсвест од која косата ќе ви се наежи. Секс играчки, нестандардни пози и особено нестандардни места, се најпретпочитаните авантури. Страста е основата во суштината на Шкорпиите и каде да го достигнат максимумот, ако не во луди секс игри!

Близнаци

Доколку веднаш се сетите на партнер со овој знак, а кој не покажал квалитети на перверзник, бидете сигурни дека вие не сте го предизвикале … И најверојатно ве изневерувал/а. Овој знак не само што обожава секс, туку не може без него. Од друга страна, знаеме дека токму Близнаците најбрзо се досадуваат од сè. Каква е одлуката – секс експерименти, тројки, групен секс, анален секс и сè за кое можете да се сетите. Тие имаат секс во автомобилот, и во тоалетот на локалот, и на задниот ред во кино, и во канцеларијата, и на скалите … Бидете сигурни дека само со Близнак можете да доживеете секс авантура која никогаш не се заборава.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Штотуку соопштени најновите резултати: Дури 3127 лица за само 24 часа се тестирани, 1022 од нив се позитивни на ковид 19

Во последните 24 часа се направени 3127 тестирања, а регистрирани се 1022 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 463, Куманово 30 , Дебар...

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски: Ќе ги објавувам со име и презиме сите од ВМРО кои плукаат по Заев а зборувале многу за Бугарија

Поранешниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ и поранешен македонски премиер, Љубчо Георгиевски во интервјуто на ТВ 24 дебатираше за македонско-бугарските односи и интервјуто кое премиерот Зоран...

Овој напиток е ХИТ во светот: Се пие 15 дена, намалува 80 отсто од маснотиите

Револуционерниот напиток стана хит во светот поради својата ефикасност. Тајната е во главната состојка – сода бикарбона бидејќи за четири недели го забрзува метаболизмот и...

Николовски : Штип заслужува да е во сигурни раце

Денеска се приклучив на централниот караван на #СДСМ во Штип, со поддршка и промоција на програмата на Д-р Сашко Николов. Само со Сашко Николов,...
- Advertisement -