fbpx
5 C
Skopje

(ВИДЕО) Регионот е во шок, се појави видео во кое Карлеуша самата си прави задоволства

АКТУЕЛНО

Се’ уште е свеж скандалот кој изби во регионот, а се однесува на љубовниот триаголник Врањеш, Карлеуша, Тошиќ.

Имено, Огњен Врањеш упорно тврдеше дека поседува снимки од Карлеуша, кои се исклучиво за лица во зрели години.

По неодамнешната случка во суд каде паднаа низа навреди тој објавил снимка на порно сајт, која се прошири со брзина на светлината.

Погледнете го видеото на следниот линк. (+18)

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -