fbpx
13.8 C
Skopje

Адриана е најзгодната полицајка во светот (фото)

АКТУЕЛНО

Таа е најсекси полицајка. Така ја нарекоа на Инстаграм каде ја следат повеќе од 500.000 луѓе. А таа им возвраќа со своите жешки објави.

Адриана Колесар е германската полицајка.

Работи во Дрезден, а на радост на своите обожаватели во моментов ја оставила својата работа.

Имено, таа земала неплатен одмор и отишла шест месеци на Флорида.

Оваа триесет и тригодишна девојка ужива во својот статус и во својот одмор од кој секојдневно поставува слики.

А коментарите само се нижат, главно тие се на сметка на нејзиниот атрактивен изглед.

https://www.instagram.com/p/Bich6Mxn4II/?taken-by=adrienne_koleszar

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -