fbpx
5 C
Skopje

Ако не сакате да одите во теретана, а да изгледате згодни, ова е решение за вас (Видео)

АКТУЕЛНО

Дечкото одлучил дека не му се исплати да оди во теретана кога Алиекспрес има достава до дома, пишуваат нашите колеги од Мотика.мк во description за видеово.

Погледнете за што конкретно станува збор

во продолжение

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -