fbpx
20.8 C
Skopje

Актерот Владо Јовановски се огласи на Фејсбук по референдумот ФОТО

АКТУЕЛНО

Актерот Владо Јовановски вчера на социјалната мрежа Фејсбук се огласи по референдумот.

– Света – Вера, Надеж и Љубов – Софија – или МУДРОСТ!

Среќен сум што Македонскиот народ е МУДАР…!

Да живее Република Македонија, напиша Јовановски на Фејсбук.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -