26 C
Skopje

Жена не ти треба со вакво куче (Видео)

АКТУЕЛНО

И Апасиев се огласи за Палчо: Ќе формираме наша црвена милиција

По немилиот настан со Љупчо Палевски – Димитар Апасиев се огласи на фејсбук: Ја не се сеќавам у време на Грујо вака со шипки и...

Груби со најава: Владатa ќе разгледа дали да субвенционира вработување на албанците и граѓани од други помали етнички заедници

Во синоќешното гостување емисијата „Клик плус“, вицепремиерот Артан Груби најави дека Владата ќе ја разгледува можноста за субвенционирање на приватните компании кои ќе вработат...

Премиерот Заев со владина делегација во дводневна посета на Атина

Конференцијата на угледниот магазин „Економист“ како тркалезна маса со Владата на Грција и учесници од регионот, оваа година е посветена на темата „Европа: Зајакнување...

Алексо, да донесеш едно пивце за со ручеков? Ајде дај едно пивце. Вака Јонче му се обраќа на своето куче кое според видеата кои ги објавува на својот ФБ профил го дресирал на начин на кој може да му позавидат многумина сопственици на кучиња.

Имено, неговото куче го слуша за се што ќе каже. Му носи пиво, смоки, дрва за во огнот. За да не ви раскажуваме, најдобро видете го ова пријателство меѓу човек и куче во продолжение:

2 den izulacija

Posted by Jonce Spiroski on Friday, March 20, 2020

7 den izolacija

Posted by Jonce Spiroski on Wednesday, March 25, 2020

А како изгледа кога Алексо пазарува?

4 den izolacijaDa ne me mislite

Posted by Jonce Spiroski on Sunday, March 22, 2020

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

30 момчиња од Комити приведени во полициската станица во Кисела Вода

30-тина момчиња од навивачката група „Комити“ вечерва се приведени и однесени на распит во Полициската станица во Кисела Вода, дознава „Инфомакс“. Според нашите информации, момчињата...

Професор претепаал ученичка до смрт поради неточни одговори

Професор по математика од кинеската провинција Сечуан до смрт прee тепал ученик во основно училиште за два погрешни одговори на неговите прашања. Како што пишува...

Конечно излезе видео кое јасно укажува зошто треба да се укине ТИК ТОК – ова го гледаат и млади луѓе

Зошто СТОП за TikTok во Македонија? Затоа што ова го гледаат и млади луѓе! Ваква објава излезе на фејсбук страницата СТОП за ТикТок во Македонија....

Република Северна Македонија на лажговци

Нашата мила Македонија! Онаа која требаше да ја градиме, чуваме, негуваме, развиваме! Онаа Македонија во која се родивме, растевме, пораснавме, добивме синови и ќерки, внуци! Онаа...
- Advertisement -