fbpx
2.8 C
Skopje

Амди Бајрам се пофали дека имал многу швалерки (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Познатиот политичар Амди Бајрам пред камерата на „Ексклузив“ искрено без влакна на јазикот зборуваше за неговата политичка кариера, но откри и неколку интересни детали од неговиот приватен живот.

Тој вели дека во неговиот живот имало многу жени, но дека успевал некако да се справи со нив. Амди исто така откри дека полека веќе станува и метеросексуалец.

Погледнете го цело интервју:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -