fbpx
17.8 C
Skopje

Апасиев: Од Преспанскиот договор еден министер ќе биде убав ќар – со фломастер ви бележав зошто

АКТУЕЛНО

Статус на Димитар Апасиев:

“На сликцево со ФЛОМАСТЕР е подвлечено дека бизнисите на еден „вицепремиер“ се обезбедени со т.н. Преспански договор! Ич да не му се секирате. Само треба да изгласате ЗА и ќе ви тргне у животот ”

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -