fbpx
2.8 C
Skopje

Апасиев: Во Преспанскиот договор, има член што ќе го збогати Анѓушев! ФОТО

АКТУЕЛНО

Вчерашниот статус на професор Димитар Апасиев на Фејсбук, зборува за „вицепремиер“, кој ќе се збогати од договорот со Грција. Многу е јасно дека станува збор за Анѓушев.

„На сликцево со ФЛОМАСТЕР е подвлечено дека бизнисите на еден „вицепремиер“ се обезбедени со т.н. Преспански договор! Ич да не му се секирате. Само треба да изгласате ЗА и ќе ви тргне у животот 😉

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -