fbpx
2 C
Skopje

Беше прогласена за најубаво девојче кога имаше 6 години: Погледнете како изгледа денес, многумина воздивнуваат (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Светот пред 13 години ја запозна Тилан Блондо, 6-годишното девојче кое стана познато како најубавото девојче на светот. Таа денес е преубава девојка, а наскоро ќе наполни 19 години.

Бројни фанови на преубавата Тилан не можат да веруваат дека таа денес се тетовира, се фотографира полугола и има момче. На Инстаграм ја следат 3,3 милиони луѓе, а фотографиите се вистински рај за очи.

Тилан во 2007-ма година ја прогласиле за најубаво девојче на светот. Станала модел на само четири години, а на десет години позирала за насловната страна на Вог.

Foto

Како изгледа денес, погледнете во продолжение:

Foto

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -