fbpx
6.8 C
Skopje

Без око да им трепне: Го претепале среде бел ден во строгиот центар на Скопје

АКТУЕЛНО

А.А.(50) од Скопје вчера околу пладне пријавил дека истиот ден околу во 09.10 часот во Трговскиот центар „Лептокарија“ неговиот 17-годишен син физички бил нападнат.

Според пријавата малолетникот бил нападнат од неколку непознати на лица на возраст од околу 17 години, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите и за расчистување на случајот.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -