fbpx
3 C
Skopje

„Блам“ на годината: Се заглавил во лулашка за деца, па три часа чекал помош (ФОТО)

АКТУЕЛНО

20- годишно момче преживеало вистински срам откако се заглавило во лулашка за мали деца, па беспомошно седел така цели три часа чекајќи да дојдат пожарникарите.

Момчето во Британија седело така додека да стигне полицијата, а потоа и пожарникари кои се труделе да го извлечат но се било залудно. На крајот решиле да ја одштрафат целата лулашка за да може да стане.

Тој бил благодарен на луѓето ангажирани за „спасување“ но и многу посрамен поради целата ситуација, па затоа внимавајте каде седнувате.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -