fbpx
10 C
Skopje

Братска љубов – погледнете како детенце му помага на своето помало братче (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Надзорната камери ги фати малите братчиња во акција за излегување од детскиот кревет. Нивното заедништво и одличното снаоѓање ги доведе до целта, а снимката стана вистински вирален хит.

Познато е дека братскта љубов е посилна од се, а примерот на овие две братчиња го докажуваат тоа. Нив во куќата ги улови надзорната камера, а интересната ситуација се претвори во вирален хит.

Помладиот брат сакаше да излезе од детскиот кревет, но не можеше сам, па на помош му дојде постарото братче.

Погледнете ја оваа преслатка, а и успешна акција:

CAUGHT ON CAMERA – Toddler helps baby brother out of crib!

Posted by Daily Bumps on Tuesday, June 6, 2017

CAUGHT ON CAMERA – Toddler helps baby brother out of crib!

Posted by Daily Bumps on Tuesday, June 6, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -