fbpx
14.8 C
Skopje

Бурак Озчивит со брада и бркови деновиве фотографиран во Солун (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Турскиот актер Бурак Озчивит едноставно не може да помине ниеден ден, а да не биде под будното око на јавноста, папараците, новинарите.

Но, таква е славата, а нему тоа му е доста добро познато.

Имено, тој деновиве престојува во Грција, а беше фотографиран и во Солун.

Она што може да се забележи е дека има доста подолга коса и брада, кои мора да признаеме дека одлично му прилегаат.

Инаку, неодамна во турските медиуми се пишуваше дека Бурак е во депресија поради работата, но тој тоа го негираше со изјавата дека се смее кога чита такви вести.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -