ФОТО: Дете слушнало чудни звуци од канализацијата – занемеле од она што го нашле
Цеца се отвори пред камерите: „Вистината за моите пороци и депресијата”
Парот има милиони а ги лажат децата дека се сиромашни – еве зошто
Потресна исповед: Дознав дека сопругата ме изневерува и дека е бремена, но тоа не е најлошото…
ВИДЕО: Која била Лилјана – еве за кого е најпишана една од најубавите песни
Героски во „Јади Бурек“: Боки 13 се обидел да рекетира човек од Охрид на кого му се слошило, го плискале со вода по што се спасила ситуацијата
Грешки кои сите ги правиме додека се тушираме, а не сме ни свесни дека ни го уништуваат здравјето
(Виц) Перица наплаќа рекет
До петок сите граѓани што скенираат фискални ќе го добијат повратот на ДДВ
Нови аудио снимки за Рекет: Се зборува каде завршила торбата со милионот во која имало џипиес
ФОТО: Може да му биде ќерка, но италијанскиот милијардер има сопруга 30 години помлада од него

Донации

Да и помогнеме на оваа млада жена прикована за кревет: Сонувам повторно да шетам со моите деца

Ирена Танчева од струмичко, сите ја запознаме преку социјалните мрежи. Видовме млада жена која прикована во кревет по тешка сообраќајка...

Прочитај повеќе

ДА ПОМОГНЕМЕ НА ОВАА МАЛА ДУШИЧКА: Потребни се донации за операции на 11 месечната Бисера Здравковски

На 11-месечната Бисера Здравковски од Велес во месец ноември и е откриена ретка вродена срцева аномалија на лева главна аорта...

Прочитај повеќе

Сестричката Јована моли за братчето Кристијан: Донирајте добри тетки и чичковци за бато да ми дојде на роденден (Видео)

Кристијан Андреев е дете на 14 гoдишна возраст кој боледува од многу тежок облик на Аутизам и Епилепсија !! Закажани...

Прочитај повеќе

Порталите „ПОГЛЕД“ и „ТРИБУНА“ донираа 20. 800 денари за детската болница во Козле (ФОТО+ ВИДЕО)

Денеска претставници на порталите „Поглед“ и „Трибуна“ на донациска сметка на детската болница во Козле ги уплатија средствата собрани на...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.