Ако Македонија не добие датум за ЕУ, Македонците со помош на бугарско државјанство, сите ќе влезат во ЕУ
Мислевте дека е толку, се лажете: По Велигден следи уште еден споен викенд
Колев до Виничани: Дајте им шанса на младите и храбрите да променат нешто
Бебе родено без нос – Поставила фотографија на Фејсбук а тие побарале да ја отстрани (фото)
ВИДЕО: Пред 20 години се роди првата седморка – вака изгледаат денес
Фото: Математичка загатка која го полуде интернетот, можете ли да ја решите
Го прашале најбогатиот човек на светот што би направил со 2 долари – ова е неговиот одговор
Хан бара од ЕК да понуди нов формат за Турција
Хан: За прием на кандидати од Балканот во ЕУ – 2025 година амбициозна, но реална цел
Ова е една од најотровните намирници на светот која предизвикува рак а ја даваме и на децата
Познат конечниот број: Сега веќе се знае кој сака да ги раздели Македонија и Албанија, а кој е против

Избор

18. годишниот Бојан е неподвижен по собракајката: Да се обединиме и да му помогнеме на младото момче кое има свои соништа

Осумнаесетгодишниот Бојан Димитриевски веќе една година е целосно неподвижен по сообраќајната несреќа која му го промени животот. Овој млад човек...

Прочитај повеќе

Министерот Никола Димитров се огласи на фејсбук и испрати јасна порака до ЕУ: Време е за позитивна одлука

Шефот на македонската дипломатија Никола Димитров кој беше во посета на Хелсинки и Блед, каде се сретна со претставници на...

Прочитај повеќе

Колку пари би имале денес ако пред десет години сте инвестирале 1000 долари во акциите на Amazon и Netflix

Влоговите на берзата се покажа како најефикасен и најефективен начин за зголемување на паричните средства, иако голем процент од луѓето...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 79 1 2 3 79
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.