Работник му довикнува на Шилегов: Три месеци плата не ни дадовте – еве како реагираше скопскиот градоначалник
Визуализација – Македонски концепт: Избравме да одиме по наш сопствен пат кој ќе донесе комплетна рестарвација на системот и државата
Вакво нешто не се очекуваше: Кривична пријава против судија од Управен суд
Вакво нешто не се очекуваше: Кривична пријава против судија од Управен суд
ФОТО: Ребека за свадба немаше деверуши – оваа невеста стана хит
ВИДЕО: Стави цемент во пластично шише – доби нешто кое може да ви донесе куп пари
Баба Перса не застанува тука: Гребениот асфалт го купив лично јас, а општината располага со него (Видео)
(ФОТО) Стана полнолетна и се омажи за 55-годишниот Валентин: се запознале кога имала 14 години
Татко и на Цеца и рекол ќе се откаже од неа ако се мажи за Аркан – еве како му одговорила
Револтирана жителка му упадна на Заев и Наумовски пред медиумите: Ниту имаме канализација, ниту е асфалтирана улицата
(Видео) Ковачев за „Лидер“: Македонците историски се најблизок народ до нас

Од читателите

Јас ПРОВИНЦИЈАЛКАТА дојдов да крадам во Скопје

Јас „ПРОВИНЦИЈАЛКАТА“ дојдов во најголемата, најмодернизираната провинција СКОПЈЕ. Со точно претходнопоставени цели, цели точно скоцкани во главата со намера за одење се по строг редослед и без пропуштање на...

Прочитај повеќе

До математичарот и експертот за економија: Макотрпно работиме за нашето лепче, за разлика од Вас, политичарите!

Тажевме, а потоа славевме. Христос воскресе, навистина воскресе. На тој голем настан, најголем христијански празник, двајцата “лидери“ на најголемите македонски...

Прочитај повеќе

Наместо да го покажува своето античко потекло, владиката Петар да објасни каде ги потроши парите добиени од Груевски?

Наместо да го покажува своето античко потекло, добро би било владиката Петар да ѝ каже на македонската јавност каде се...

Прочитај повеќе
Страна 4 од 7 1 3 4 5 7
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.