Артан Груби им преведуваше на медиумите: Али Ахмети на новинарски прашања повторно одговараше само на албански јазик
Приведен лажен полицаец од Тетово
Христијан Мицкоски: Анкетите говорат дека ќе бидеме победници со над 100 илјади разлика
Бојко Борисов се налути на Заев: Два пати размисли пред да кажеш нешто
Гвардиола е подготвен да го продолжи договорот со Сити
Мицкоски вети нова термоцентрала со високи еколошки стандарди во Малешевијата за 1000 нови вработувања
Пендаровски: Ќе ги завршиме нашите обврски до самитот на НАТО следната година
Градоначалниците и годинава решително ни ветуваат дека ќе ги реализираат старите ветувања
Заев: Имаме чисто гласање од 80 пратеници, колку и да се обидува ВМРО да ја закочи правдата, нема да успее тоа да го направи
Арсовски: Шекеринска призна дека платиле многу повеќе, каде завршиле 250.000 евра?
Колев: Потребен е јавен обвинител од надвор, ние без поддршка на европските држави не можеме да создадеме нормален правосуден систем

Шоу Биз

Страна 1 од 18 1 2 18
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.