КОНЕЧНА ОДЛУКА НА ВМРО НАРОДНА ПАРТИЈА ЗА ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ
(ФОТО) За два дена собра милион фанови на Инстаграм, кога ќе видите како се вика, ќе сфатите и зошто
Според возраста, колкави се шансите да се заразите со коронавирус?
Три центри во Македонија под полициски надзор – се следат сомнителни случаи за корона вирусот
Само 40 Македонки го откажале патувањето за 8-ми март во Италија, другите 210 ќе одат
Се бара од луѓето да не шират дезинформациите: Лукот не штити од корона вирусот
Заев и Мицкоски се во „коалиција“: Се договараа за изборите, името и „Рекет“ – допрва ќе видите што следува
ЈОЦИ Директно без влакна на јазикот: Не бе дечки, тендери-мендери и ароганцијата ви се удира од глава!
Преубавата Русинка откри: По бракот со султанот, животот ми се претвори во пекол
Во Гостиварската болница само три кревети за коронавирусот
Во брадата има повеќе бактерии отколку во крзното на вашето куче

Колумни

Исправени пред сопственото его, за да не биде прстот на историјата вперен во нас, виновниците

Пишува: Петар Богојески (иницијатор за промени и демократизација на ВМРО-ДПМНЕ)   Спектарот на политички идеологии се помести од мртва точка....

Прочитај повеќе
Страна 23 од 28 1 22 23 24 28
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.