Саше Ивановски: Вечерва пред Манда пред моето малолетно дете бев нападнат од уредникот на Канал 5 Гоце Михајловски
Дневен хороскоп: Овој знак денеска ќе биде пред голема одлука
Се скандираше: Шкоро претседник, а тој ја запеа „Суде ми“ (Видео)
Шкендија повторно се резили: Прими 2 гола за 4 минути – и е пред елиминација од Европа
Колев до Шекеринска:  До кога Македонија која себеси се определи за Евро-атлатски орентирана земја ќе се грижи за остатоците од своето комунистичко минато?
Љупчо Златев утре во полиција – позната и причината
Што напиша Георгиевски за албанското прашање пред 14. години?
Трамп изненади младоженци: Им упадна на свадба, па сите почнаа да извикуваат: USA, USA (Видео)
Британија одбра “eco-friendly” националист за премиер
A1он од извори во истрагата открива: Изгубениот телефон на Катица Јанева пронајден кај девојката на нејзиниот син
Јанева се извини на јавноста за нејзиното отсуство: Не само Бојан Јовановски, но и многу други го злоупотребиле моето име за различни цели

Регион

Застрашувачка глетка во регионот – реките носат се пред себе, поплавени патишта, а водата се уште надоаѓа

После силните обилни врнежи на магистралниот пат Бања Лука – Челинаќ може да се види заастрашувачка глетка и огромна количина...

Прочитај повеќе

Цеца го снимаше синот Аркан како го става прстенот на свршеницата прашувајќи ја: Дали ќе се омажиш за мене? (Видео)

Популарната пејачка Светлана Ражнатовиќ Цеца ќе стане и официјално свекрва. Нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ и официјално ја запроси неговата девојка,...

Прочитај повеќе

Вистински хаос во последно време: Таткото на Маја Маринковиќ проговори за нејзиното однесување во Задруга, па призна што мисли за нејзините задругарки

Искрен и без влакна на јазикот. Маја Маринковиќ стана една од најпопуларните задругарки во шоуто, но и во јавноста. Во...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 47 1 2 47
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.