ФОТО: Дете слушнало чудни звуци од канализацијата – занемеле од она што го нашле
Цеца се отвори пред камерите: „Вистината за моите пороци и депресијата”
Парот има милиони а ги лажат децата дека се сиромашни – еве зошто
Потресна исповед: Дознав дека сопругата ме изневерува и дека е бремена, но тоа не е најлошото…
ВИДЕО: Која била Лилјана – еве за кого е најпишана една од најубавите песни
Героски во „Јади Бурек“: Боки 13 се обидел да рекетира човек од Охрид на кого му се слошило, го плискале со вода по што се спасила ситуацијата
Грешки кои сите ги правиме додека се тушираме, а не сме ни свесни дека ни го уништуваат здравјето
(Виц) Перица наплаќа рекет
До петок сите граѓани што скенираат фискални ќе го добијат повратот на ДДВ
Нови аудио снимки за Рекет: Се зборува каде завршила торбата со милионот во која имало џипиес
ФОТО: Може да му биде ќерка, но италијанскиот милијардер има сопруга 30 години помлада од него

Остаток

Мурињо му одржа лекција на целиот свет: Хероите се на Тајланд, а не на мундијалот во Русија

Менаџерот на англискиот великан Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо му одржа лекција на целиот свет откако јавно објави дека вистинските херои...

Прочитај повеќе

Koja e Ахед Тамими? Девојката која удри израелски војник стана симбол на палестинскиот отпор! (ВИДЕО)

Во Израел започна судењето на тинејџерката Ахед Тамими (17) која поради своите постапки стана симбол на палестинскиот отпор. Тамими е...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 86 1 2 86
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.