Воспитувачки натерале 5-годишно девојче да ја промени облеката – причината е несвојствена (ФОТО)
Не смеете да ја фрлите: Има правило што треба да направите доколку ви се скине бројаницата
Победата на ладните глави ќе избегне судир на Блискиот Исток
Коки си ја отвори душата при една случка на улиците во Скопје: Какви ѓубриња сме ние луѓето
Пожарникари гаселе пожар, си ја завршиле работата а во моментот кога си тргнале слушале мјаукање и се вратиле
Министерот Никола Димитров се огласи на фејсбук и испрати јасна порака до ЕУ: Време е за позитивна одлука
Ако ја чувате лубеницата во фрижидер, правите голема грешка
Дали и вам ви има „отскокнато“ телото додека спиете – ете што точно значи тоа
Трик кој треба да го знаете ако користите течен сапун – потребна ви е само една гумичка
Џамбаски: Владата на Заев дојде со „бомби“ и ќе си тргне со „бомби“ – тоа и неговата лична трагедија
Интересни работи кои не ги знаете за Боки 13: Носел фустан на Есма, бил „кошаркар“, не успеал да продаде повеќе од 1000 карти за концерт во Скопје

Некатегоризирани

Васев: Државата и граѓаните осиромашуваат, потребни се предвремени парламентарни избори

Државата и граѓаните осиромашуваат. Лошите економски политики, покачените даноци, криминалот и корупцијата во власта ја намалија продуктивноста во реалниот сектор,...

Прочитај повеќе

Денеска се огласи италијанскиот новинар Гајсер: Ќе објавиме дополнителни докази кои покажуваат директна контрола од државниот врв

Објавата од страна на Ла Верита изминатите денови, по однос на документацијата и видеата коишто докажуваат постоење на длабока корупција...

Прочитај повеќе

Мицкоски најавува: Животот е бумеранг, ќе излезат на површина заканите и кон други луѓе

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска сподели статус на својот Фејсбук профил во врска со случајот Рекет. -“Јас сум чесен...

Прочитај повеќе

Михајловиќ од болничкиот кревет откри дека неговиот другар му ја минирал куќата, но му простил само поради една работа

Синиша Михајловиќ кој се опоравува од леукемија откри дека пред неколку години бил да ја посети родната куќа во Хрватска.Тој...

Прочитај повеќе

Се огласи и новинарот кој го изгаси светлото во А1 телевизија Александар Чомовски: Играта е многу поголема

Новинарот Александар Чомовски, кој најпрвин работеше во А1 телевизија и кој повеќе од 25 години е во новинарството се огласи...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 289 1 2 289
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.