Обединување на десницата но не со удбашки структури, туку со Љубчо Георгиевски
Колкумина од вас после една тажна вест се менуваат на подобро?
Уште постраотна вест доаѓа од САД: Во хеликоптерот не биле 5, туку 9 лица – нема преживеани
(ВИДЕО) Натпреварот почна, никој не играше 24 секунди – бројот на дресот на Коби Брајант
(ВИДЕО) Како Коби се опрости од фановите, со солзи во очите: Што да кажам? Мамба се одјавува
ВИДЕО: Започна првиот натпревар во НБА откако го нема Коби – се е во негова чест
Шок во светот на кошарката – Коби Брајант повеќе не е меѓу нас
(ФОТО) И за вакви ли услуги има повраток на ДДВ?
Червар земаше дебела плата во Металург, но не му пречеше да каже: Тренирав сиромашна екипа од Скопје
(ФОТО) Погодувате ли кој е – Еден Македонец најмногу веруваше во Червар
По шест години врска, жена и авион стапија во брак

Некатегоризирани

Студентка се соблече во долна облека додека држеше презентација, а потоа професорката и постави само едно прашање

Студентката на Универзитетот Комел се соблече во долна облека кога ја претставуваше својата теза. На тој начин се обиде да...

Прочитај повеќе

Нова интересна случка: Граѓанин му се жали на Шилегов, а тој му вика: Никогаш повеќе да не ме гласаш (Видео)

Револтиран граѓанин сакаше да му се пожали на градоначалникот на Скопје Петре Шилегов за проблемите со кој се соочува во...

Прочитај повеќе

Влегол во гаража и веднаш повикал помош – го забележувате ли ужасот кој се крие зад кутиите

Човек влегол во сопствената гаража и веднаш забележал скриена опасност поради која многумина можат да го изгубат својот живот. Неименуваниот...

Прочитај повеќе

Солна киселина истекла од цистерна во околината на Гази Баба, жителите се жалат на непријатен мирис

Инспекторатот на Град Скопје вечерва интервенирал во околината на фабриката МЗТ, од каде било констатирано дека истекла солна киселина од...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 296 1 2 3 296
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.