Северина се заблагодари за поддршката- ја спомна и Македонија (ФОТО)
Колев од ГДУ лобира за Македонија пред европски пратеници и еврокомесар во Софија (Фото)
За шоферите: Сив, црн и бел чад од автомобилот – што означува бојата
ВИДЕО: Роналдо и Буфон во Албанија се дружеа со децата што скокнаа од балкон за да се спасат од земјотресот
Овој напиток ќе ви го забрза метаболизмот и ќе ви ги стопи килограмите!
Ларис Гајсер одговара пред Васко Ефтов: Снимките од домот на Орце Камчев ги добив од некој кој што ми веруваше од Македонија, а тоа не е Груевски
ИНТЕРВЈУ МИТКО ЈАНЧЕВ: Очекуваме масовен протест преку кој ќе испратиме јасна порака за предвремени парламентарни избори
Еве колку траеше: Се појави снимка од разорниот земјотрес во Албанија (ВИДЕО)
ПЕТАР КОЛЕВ: МРШОЈАДЦИТЕ СЕ КОРИСНИ ЗА ЕКОСИСТЕМОТ, НО НЕ И ВО МОМЕНТОВ
Џамбаски: Македонија ќе се судри со моќни противници, но ние од Бугарија сме тука за да помогнеме
Детали за несреќата на македонскиот автобус кој се преврте на пат кон Копаоник: 18 патници се повредени

Некатегоризирани

Што не преживеа, но остана цврст – Македонскиот генијалец Чаласан наполни осумнаесет

Македонски компјутерски инженер, познат по тоа што е најмладиот сертифициран компјутерски систем администратор на возраст од осум години и најмладиот...

Прочитај повеќе

Ацо Талевски од Австралија: Бев нејзин обожавател, но веќе Ласкова не сакам да ја видам кај нас

Ацо Талевски од Австралија, во свој пост на совијалните мрежи го изразува своето разочарување од некогашната своја миленичка на естрадата,...

Прочитај повеќе

Се скарала со сопругот и излегла во провод – пијана ја силувале, а шокот следел кога се дознало кој го направил тоа

Жртвата на оваа приказна која го обиколи светот е мажена жена. Таа една вечер и по кавгата со сопругот (35)...

Прочитај повеќе

Тамара со емотивен статус за Влатче: „Шетам низ парк и се вртам да не те сретнам случајно“

„Така требало да биде“ е композицијата на Влатко Илиевски која Тамара Тодевска со емотивна порака ја сподели на социјалните мрежи....

Прочитај повеќе
Страна 233 од 294 1 232 233 234 294
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.