ВИДЕО: Не сакаа да му го вратат крстот, па попот го повика: Дојди, ќе ти дадеме друг крст
ВИДЕО: Не сакаа да му го вратат крстот, па попот го повика: Дојди, ќе ти дадеме друг крст
„Исчезна“ крстот во базен во Пробиштип, по 40 минути потрага попот фрли втор (ВИДЕО)
(ВИДЕО) Луда сцена во Лесковац, му пишаа казна – па си го фрли моторот во Морава
(ВИДЕО) МекГрегор го „спакува“ Серон за 40 секунди
Три хороскопски знаци кои важат за најдобри мајки
(Фото) Во Бигорскиот манастир пристигна икона на свети Архангел Михаил: Вие сте едно прекрасно и сплотено братство
Игор Џамбазов со неговиот легендарен виц за Ицката од Босилово и Моника Белучи
Јанушев: Правосудните органи под притисок на власта си поигруваат со човечките судбини, Македонија е заробена од страна на СДСМ
Поради оваа фотографија, на пилот доживотно му е забрането да управува со авион
Во Тетово крстот се фрлаше денес – најсреќен беше Томислав

Некатегоризирани

Оф мори мајко – братучед на велешкиот градоначалник добил 45 илјади евра за изработка на керамички садови

Во последниот скандал кој го отвора „Лидер“, станува збор за компанијата Хемија-Комерц ДООЕЛ од Велес која е во сопственост на...

Прочитај повеќе

Што не преживеа, но остана цврст – Македонскиот генијалец Чаласан наполни осумнаесет

Македонски компјутерски инженер, познат по тоа што е најмладиот сертифициран компјутерски систем администратор на возраст од осум години и најмладиот...

Прочитај повеќе

Ацо Талевски од Австралија: Бев нејзин обожавател, но веќе Ласкова не сакам да ја видам кај нас

Ацо Талевски од Австралија, во свој пост на совијалните мрежи го изразува своето разочарување од некогашната своја миленичка на естрадата,...

Прочитај повеќе
Страна 234 од 296 1 233 234 235 296
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.