Ако Македонија не добие датум за ЕУ, Македонците со помош на бугарско државјанство, сите ќе влезат во ЕУ
Мислевте дека е толку, се лажете: По Велигден следи уште еден споен викенд
Колев до Виничани: Дајте им шанса на младите и храбрите да променат нешто
Бебе родено без нос – Поставила фотографија на Фејсбук а тие побарале да ја отстрани (фото)
ВИДЕО: Пред 20 години се роди првата седморка – вака изгледаат денес
Фото: Математичка загатка која го полуде интернетот, можете ли да ја решите
Го прашале најбогатиот човек на светот што би направил со 2 долари – ова е неговиот одговор
Хан бара од ЕК да понуди нов формат за Турција
Хан: За прием на кандидати од Балканот во ЕУ – 2025 година амбициозна, но реална цел
Ова е една од најотровните намирници на светот која предизвикува рак а ја даваме и на децата
Познат конечниот број: Сега веќе се знае кој сака да ги раздели Македонија и Албанија, а кој е против

Некатегоризирани

Елен Деџенерес до Обама: Ве сакам повеќе отколку што има место на Твитер за да опишам!

Американскиот комичар, телевизиски презентер и актерка, но и водител на познатото телевизиско „Шоуто на Елен Деџенерес“, Елен Деџенерес сподели проштална...

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Анима Мунди најави протест, доколку не бидат ослободени кучињата од Вардариште

Здружението за заштита на животни, Анима Мунди преку својот официјален сајт информираше дека се подготвени да организираат протест, доколку не...

Прочитај повеќе
Страна 287 од 288 1 286 287 288
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.