Денес се празнува Св. Јован Крстител – едно нешто не треба да правите на празникот
(ВИДЕО) Кој би рекол: На -46 степени го проба трикот со врелата вода – неверојатно е тоа што се случи
Струмица најзагаден град во Македонија во последните 24 часа
Видео: „Ми го земаа крстот од раце, со закани“ – што кажа фаќачот во Штип
Летаа боксови: Верниците од Ботевград наместо за крстот, се фатија за гуша (Видео)
ВИДЕО: Не сакаа да му го вратат крстот, па попот го повика: Дојди, ќе ти дадеме друг крст
ВИДЕО: Не сакаа да му го вратат крстот, па попот го повика: Дојди, ќе ти дадеме друг крст
„Исчезна“ крстот во базен во Пробиштип, по 40 минути потрага попот фрли втор (ВИДЕО)
(ВИДЕО) Луда сцена во Лесковац, му пишаа казна – па си го фрли моторот во Морава
(ВИДЕО) МекГрегор го „спакува“ Серон за 40 секунди
Три хороскопски знаци кои важат за најдобри мајки

Рецепти

Страна 1 од 2 1 2
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.