16 C
Skopje

Здравство

10 нешта кои ги прават мажите посреќни

Среќата е релативен поим, но едно е сигурно - секој сака да биде среќен! Научниците според едно истражување составиле листа од 10 нешта кои повеќето...

„Последнио вагон“ – новата трака на Јама 46 (ВИДЕО)

Новоформираната рап група од Македонска Каменица, Јама 46, пред само еден ја промовираше својата втора трака, насловена „Последнио вагон“. Станува збор за трака со социјална...

Despacito и нашите Агушеви !

Прекрасна изведба на доста популарната песна „Despacito“! Погледнете: https://www.youtube.com/watch?v=BNtqCH1XBBg Извор: Јавно.мк

Неверојатна преработка на популарната песна од Passenger која ќе ве остави без збор

Оваа преработка на Let her go од Passenger без сомнение ќе ве натера повторно да ја преслушате. Уживајте во изведбата на Иван Тренчевски и...

Топ 20 „итри“ и неочекувани асистенции на Кристијано Роналдо

Освен да дава голови Роналдо знае и да прави асистенции. Еве ги неговите најдобри потези во тој сегмент на играта: https://www.youtube.com/watch?v=a_VgAjxMQl4

10 работи кои жените најпрво ги забележуваат кај мажите

Ова се работи кои жените најчесто ги забележуваат кај мажите. https://www.youtube.com/watch?v=b44YuuSp0ac

(ВИДЕО) 10 најужасни повреди во спортот

Спортските повреди имаат маргинализирано голем број на спортисти за време на натпревари, сезони и уште полошо кариери. ОВА СЕ 10 ХОРОР повреди во спортот! https://www.youtube.com/watch?v=a1sJhdNP3_k