fbpx
3 C
Skopje

Четири нови начини како да направите пица

АКТУЕЛНО

Пица од леб со моцарела, салама, зеленчук и кашкавал, полнети топчиња пица со кашкавал и зачини, пица во форма на перек со кашкавал и кулен и пица-погача се дел од рецептите што ќе ги видите во ова видео, идеално за љубителите на малку поинаква пица.

Веруваме дека ова е навистина вкусно. Време е и Вие, но и ние да вкусиме.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -