fbpx
29.8 C
Skopje

Чувај не: Сашко Коцев, Дурловски и Весна со посвети за Ванчо Петрушевски (фото)

АКТУЕЛНО

Популарниот македонски актер почина во несреќен случај од струен удар во Орешани, а веста за неговата смрт ја потресе македонската јавност.

Реакциите од неговите пријатели и обожаватели не стивнуваат, па покрај Муратовски, Жугиќ и Зафирчев, во продолжение ви ги пренесуваме и објавите на Сашко Коцев, Игор Дурловски и Весна Петрушевска.

 

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -