33 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Ангелов: Зоран Заев, Достоинство и јас

На последните парламентарни избори во декември 2016 година “Достоинство“ настапи во коалицијата “ВМРО за Македонија“ заедно со ВМРО НП на Љубчо Георгиевски и “Обединети...

Љупчо Николовски ми стана брат откако ја спаси сестра ми и нашата цела фамилија!

Ljupcho Nikolovski ми стана брат откако ја спаси сестра ми и нашата цела фамилија! На 14 февруари пред две години и се јавив на мајка ми...

За влез на државјани од трети земји Грција ќе се води според каталогот на ЕУ

Во однос на трети земји, вон Европската унија, Грција има цел да се придржува кон каталогот составен од ЕУ, додека, пак, до 15 јули...

Д-р Сашко Николов: Нашата младина е главната сила и двигател на општеството

Aко срцето е главниот мотор на човечкиот организам, тогаш нашата младина е главната сила и двигател на нашето општество.
Со здрава и правилно насочена младина, напредокот и светлата иднина е наша загарантирана дестинација!!!
#Можеме уште повеќе, можеме уште подобро!!!

Aко срцето е главниот мотор на човечкиот организам, тогаш нашата младина е главната сила и двигател на нашето општество.Со здрава и правилно насочена младина, напредокот и светлата иднина е наша загарантирана дестинација!!!#Можеме уште повеќе, можеме уште подобро!!!

Gepostet von Д-р Сашко Николов am Montag, 29. Juni 2020

 

Latest Posts

Ангелов: Зоран Заев, Достоинство и јас

На последните парламентарни избори во декември 2016 година “Достоинство“ настапи во коалицијата “ВМРО за Македонија“ заедно со ВМРО НП на Љубчо Георгиевски и “Обединети...

Љупчо Николовски ми стана брат откако ја спаси сестра ми и нашата цела фамилија!

Ljupcho Nikolovski ми стана брат откако ја спаси сестра ми и нашата цела фамилија! На 14 февруари пред две години и се јавив на мајка ми...

За влез на државјани од трети земји Грција ќе се води според каталогот на ЕУ

Во однос на трети земји, вон Европската унија, Грција има цел да се придржува кон каталогот составен од ЕУ, додека, пак, до 15 јули...

АКТУЕЛНО

СЗО повика да се зголеми производство на „Дексаметазон“

Светската здравствена организација (СЗО) повика да се зголеми производството на Дексаметазон, откако британските научници објавија дека тој стероид значително ја намалува смртноста кај...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.