fbpx
14.8 C
Skopje

Да не заборавиме како не третираат „браќата“ од Србија – Македонците ги измисли Тито (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Слушнете го господинот на видеото, кој вели дека Македонија е слаба и вештачка држава измислена од Јосип Броз Тито – Каква е тоа нација, не е никаква нација, немојте да се шалиме, вели тој и додава:

 

  • Македонија има ваков проблем. Грција не и го признава името, Бугарија не го признава јазикот и националноста, Србија не и ја признава Црквата. Па каква е оваа држава.

 

ЕВЕ ЗОШТО СЕ ТРГНАВМЕ ОД СРБИТЕ… И УШТЕ НИВНА МУЗИКА СЛУШАМЕ И ПЕЕМЕ?

Posted by Shilo Magazine Шило Магазин on Monday, May 28, 2018

 

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -