fbpx
-2 C
Skopje

До Црвенковски: Кога вие г-дине Бранко Црвенковски имате напишано порака на член или граѓанин во 03 часот сабајле?

АКТУЕЛНО

Николовски со честитка за Богојавление: Да се обврземе на чесност, одговороност, правичност, меѓусебно помагање и разбирање

Вицепремиерот за борба против корупција и криминал, за одржлив развој и ресурси Љупчо Николовски по повод денешниот голем христијански празник упати честитка од православниот...

Kaракачнов со нова изјава: Самиот Бучковски има добра волја, но тие кои го праќаат кај нас немаат

Најнови вести поврзани со македонско бугарските односи Тој вели дека македонските власти три и пол години не направиле ништо и сега се надеваат на тоа...

Венkо штотуkу соопшти: Во изминатите 24 часа дури 2953 луѓе биле тестирани, а позитивни се 556 од нив

Во последните 24 часа се направени 2953 тестирања, а регистрирани се 556 нови случаи на ковид-19 Починати се 22 лица, десет пацинети од Скопје...

Во последните 24 часа: 764 тестирања, регистрирани 100 нови случаи

Во последните 24 часа се направени 764 тестирања, а регистрирани се 100 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 47, Куманово 3, Дебар 12, Штип...

Не г-дине Бранко Црвенковски!!!
Неможете вие да иницирате хитно свикување на Ц.О.!

Неможете вие да ја повикувате партијата да се огради од претседателот Зоран Заев! Додека вие бевте на чело на СДСМ,тој Зоран Заев секогаш стоеше до вас и ги поддржуваше вашите политички одлуки.

Така ли му враќате???

Каде бевте вие г-дине Бранко Црвенковски кога тој го поведе народот во рушење на режимот на Груевски? Зошто тогаш не се појавите, зошто тогаш не излеговте во јавноста со свое гледање на таа борба?

Кога вие г-дине Бранко Црвенковски имате напишано порака на член или граѓанин во 03 часот сабајле?

Кога вие г-дине Бранко Црвенковски имате кренато телефон на партиски член или граѓанин за да ги слушнете неговите маки? НИКОГАШ!

Тоа е одлика само на Зоран Заев! Зоран Заев е нашиот претседател, нашиот херој! Својата рака ја подава на секој кој побарал помош ! Зоран Заев е борец за својата татковина!

Зоран Заев е хуманист и пред се ЧОВЕК!

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Груевски и Боркица со изјава: Бесрамно се насладуваат на лагите пуштени во јавноста

Одгласите по последната аудио снимка од разговор за време на ручек во струмички хотелски ресторан помеѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, се уште не...

Овие се најопасните хороскопски знаци: Не ги предизвикувајте

Овие се „најопасните“ хороскопски знаци: Не ги предизвикувајте Секој хороскопски знак си има своја „темна“ страна, сепак, некои знаци од Зодијакот се сметаат за навистина...

Д-Р ЛАЗАРОВ РАСПАЛИ: СЕ ЗАЦРНИЈА ЦЕЛИ СЕМЕЈСТВА ЛУДАЦИ ЕДНИ, ЈЕАЛЕ ВЕ KАФАНИ

Се распадна општеството во скоро секој сегмент, економски колабираме, образованието е суспендирано а медицинарите се фрлени во оган веќе година дена без пауза, лек...

Kолку долго се чува свeтата вода: Еве што треба да направите со неа после Водици

Прочитај повеќе во продолжение За време на вчерашниот ден верниците од црква земаат осветена вода, но дали знаете што треба да направите со старата света...

Нов силен земјотрес : Овој пат во Албанија

Земјотрес со јачина од 4,2 степени според Рихтеровата скала утрово ја погоди Албанија. Според веб-страницата на ЕМСЦ, земјотресот бил со јачина од 4,2 степени според...
- Advertisement -