fbpx
13.8 C
Skopje

Дувна 68 свеќички, се слече по бикини и го раздрма Балканот (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Неда Украден во август ќе дувне 68 свеќички на роденденската торта, а кога ќе ја погледнете фотографијата на пејачката во костим за капење тешко би можеле да заклучите дека Неда е во седмата деценија од животот.

-Остатокот од луѓето на плажа со Неда се на апарати. Дама во сите ситуации, па и на плажа. Вие сте најдобриот претставник дека жената може убаво да изгледа и во позрели години. Секоја чест!

Заслужено ја носите титулата за најсексапилна баба на Балканот“, и напишале обожавателите на оваа социјална мрежа.

Пејачката признава дека линијата ја одржува со вежбање и редовно прави вежби за стомачните мускули, а активна е и на бината за време на настапите.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -