22 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Мицкоски: Граѓаните на Иловица и Штука ќе одлучуваат за рудниците

Во изборната програма на ВМРО-ДПМНЕ граѓаните на Иловица и Штука ќе најдат дека тие ќе одлучуваат што ќе се случува со рудниците овде. Вие...

Мисајловски: Ѓорче Петров одбира обнова на Македонија

Мирче Ацев е едно од населените места во Ѓорче Петров каде што победничката атмосфера се чувствува на неколку денови пред 15-ти јули. Заедно со...

Двојката е во брак 49 години,а оваа трансформација ги натера повторно да се вљубат еден во друг (видео)

Џо и Кевин Тајлер се запознале кога имале 14 и 16 години.

Двајцата биле во тинејџерски години и од тогаш се вљубени, а 49 години подоцна нивната љубов се уште е силна. Имаат пет деца, 14 внуци и 12 правнуци, а се уште неизмерно се сакаат. Еден на друг се најдобриот пријател, задно се забавуваат и се возат низ државата на моторот на Кевин.

Иако се сакаат поради тоа кои се и како изгледаат, мала промена било токму тоа што им било потребно на успеале да ги Денот на вљубените. Со помош на тимот стилистите Лоис Лицари и Џил Мартин заедно успеале да ги изненадат со трансформација овие двајца вљубени.

Погледнете ја нивната трансформација:

Latest Posts

Мицкоски: Граѓаните на Иловица и Штука ќе одлучуваат за рудниците

Во изборната програма на ВМРО-ДПМНЕ граѓаните на Иловица и Штука ќе најдат дека тие ќе одлучуваат што ќе се случува со рудниците овде. Вие...

Мисајловски: Ѓорче Петров одбира обнова на Македонија

Мирче Ацев е едно од населените места во Ѓорче Петров каде што победничката атмосфера се чувствува на неколку денови пред 15-ти јули. Заедно со...

АКТУЕЛНО

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.