29 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Петар Богојески: Време е македонското Собрание да добие пратеници на народот

ПРАТЕНИЦИ ВОЛОНТЕРИ Секогаш сме имале пратеници на Бранко, пратеници на Никола, пратеници на Сашо, пратеници на Али, пратеници на овој или оној... но никогаш не...

Љупчо Николовски: Сите афери на Игор Јанушев

Сакате гласот да го доверите на човек без ниту една дамка или на послушник на Груевски со еден куп афери и скандали? https://www.facebook.com/ljupcho.nikolovski.3/videos/257095348924542/?t=0  

Атанасоски: ДУИ освен со создавање тензии, не знае на друг начин да функционира

Бомбите станаа дел од оружјето на двете најголеми политички партии. Искрен да бидам овој начин на препукувања не е добар за земја членка на...

Една од најубавите спортистки во светот открива: Ми нудеа да спијам со мажи за 200.000 долари месечно (ФОТО)

Руската сексапилна атлетичарка Дарија Клишина со години е на листата на најубави спортистики во светот, а мажите ја обожувааат. Толку многу што своевремени добила понуда да стане проститутка.

-Беше така, само што не се користеа зборови, туку „следења“. Поминаа шест месеци од тоа. Искрено, не очекував таква понуда, вели 29-годишната атлетичарка.

За понудата вели дека воопшто не ни размислувала.

-Веднаш остро одговорив: „Извини, но твојот предлог не ме интересира“, а потоа следење неговото „Па чекај, немој така брзо да ме одбиеш, не знаеш што ти нудам. Напишав повторно „Не, збогум“. Ми понуди 200.000 долари месечно. Седнав и се запрашав дали постои девојка која ќе биде импресионирана со оваа понуда, вели Клишина.

 

Latest Posts

Петар Богојески: Време е македонското Собрание да добие пратеници на народот

ПРАТЕНИЦИ ВОЛОНТЕРИ Секогаш сме имале пратеници на Бранко, пратеници на Никола, пратеници на Сашо, пратеници на Али, пратеници на овој или оној... но никогаш не...

Љупчо Николовски: Сите афери на Игор Јанушев

Сакате гласот да го доверите на човек без ниту една дамка или на послушник на Груевски со еден куп афери и скандали? https://www.facebook.com/ljupcho.nikolovski.3/videos/257095348924542/?t=0  

Атанасоски: ДУИ освен со создавање тензии, не знае на друг начин да функционира

Бомбите станаа дел од оружјето на двете најголеми политички партии. Искрен да бидам овој начин на препукувања не е добар за земја членка на...

АКТУЕЛНО

СЗО повика да се зголеми производство на „Дексаметазон“

Светската здравствена организација (СЗО) повика да се зголеми производството на Дексаметазон, откако британските научници објавија дека тој стероид значително ја намалува смртноста кај...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.