20 C
Skopje

Една од најубавите спортистки во светот открива: Ми нудеа да спијам со мажи за 200.000 долари месечно (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Премиерот Заев со владина делегација во дводневна посета на Атина

Конференцијата на угледниот магазин „Економист“ како тркалезна маса со Владата на Грција и учесници од регионот, оваа година е посветена на темата „Европа: Зајакнување...

Се огласи момчето кое Федерер го удрил со тениско топче во лицето: „Јас чекам 14 години извинување, а Новак е дисвалификуван“

Веста која што деновиве ја подигна јавноста на нозе е дисквалификaцијата на Новак Ѓоковиќ од УС Опен. Да ве потсетиме, српскиот ас случајно ја погоди...

Драстичeeн пад во бројката на новозаболени, но дрaaстично помал број и на тестови

Во последните 24 часа се направени 793 тестирања, а регистрирани се 72 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 24 Куманово 6, Дебар 4, Штип...

Заев: Оваа година слободни и отворени кон светот ја славиме независноста

Почитувани граѓани на Република Северна Македонија, нека ни е честит и вековит 8 Септември - Денот на независноста! Пред 29 години, на 8 септември, граѓаните...

Руската сексапилна атлетичарка Дарија Клишина со години е на листата на најубави спортистики во светот, а мажите ја обожувааат. Толку многу што своевремени добила понуда да стане проститутка.

-Беше така, само што не се користеа зборови, туку „следења“. Поминаа шест месеци од тоа. Искрено, не очекував таква понуда, вели 29-годишната атлетичарка.

За понудата вели дека воопшто не ни размислувала.

-Веднаш остро одговорив: „Извини, но твојот предлог не ме интересира“, а потоа следење неговото „Па чекај, немој така брзо да ме одбиеш, не знаеш што ти нудам. Напишав повторно „Не, збогум“. Ми понуди 200.000 долари месечно. Седнав и се запрашав дали постои девојка која ќе биде импресионирана со оваа понуда, вели Клишина.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Мицкоски протестираше за Гоце Делчев и објави видео од внуката на Гоце (Видео)

Мафијата не е посилна од вистината. Изборот е СДСМ или вистината. Или Македонија, или мафија. Изборот на овој народ е Македонија! Опаметете се! Делчев е...

Градот кој сите го напуштиле поради една причина: Го добил името поради планините во облик на пирамида

Во напуштениот град и понатаму стои најсеверната Ленинова биста на светот која што повремено ја обиколуваат поларните мечки и туристите кои што со свои...

Со коронавирус се заразиле 15.925 македонски граѓани: Еве ја бројката по градови

Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на епидемијата изнесува 15925, бројката на оздравени пациенти е 13418, на починати е 661,...
- Advertisement -