fbpx
4.8 C
Skopje

Елена Велевска за поранешниот: Секој би имал психички проблеми со таков сопруг

АКТУЕЛНО

Една од најпознатите македонски фолк ѕвезди која со години е на естрадата и е една од најстандарните Елена Велевска беше гостинка во емисијата G-Carpet.

Миро Кацаров ја праша за сопругот во какви односи се, а се осврна и на изјавата на нејзиниот поранешен сопруг кој изјави дека таа има психички проблеми, а таа на тоа одговори:

Со него сум во коректни односи може да се каже бевме во брак 12 години, а со таков сопруг секој би имал психички проблеми, вели Велевска.

Кога се поправив некој килограм, многумина ми велеа дека сега изгледам многу поубаво од претходно и дојдов до заклучок дека мажите сакаат жени со поголеми облини, додава таа.

Силиконите се стара тема, ги ставив далечната 2006 кога сето тоа беше табу тема, и доколку не кажев немаше ниту да се примети.

Исто така вложувам во спотови, работам на тоа, мора да имате и добар спот, сега на ова време, и во време на пандемијата бев доста активна.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -